Partneři a nové pracovní stroje

AM Gnol s.r.o. 

Společnost AM Gnol se zaměřuje již od roku 2003 na služby z mnoha odvětví. Nabízíme portfolio komplexních služeb z oblasti autodopravy, přepravy osob či servisu osobních i nákladních vozidel. Zabýváme se také prodejem a autodopravou sypkých hmot, zemními, výkopovými a demoličními pracemi, mechanizací a v neposlední řadě také pronájmem nebytových prostor.
Jelikož máme k dispozici vlastní vozový park, stavební stroje, železniční vlečku, moderní vybavení autoservisu a pneuservisu a veškeré potřebné příslušenství, jsme schopni všechny služby realizovat vlastními silami, a tedy levněji, rychleji a flexibilněji, než když si jednotlivé služby objednáte u více firem.
Nejen stabilní zázemí společnosti však dělá z AM Gnol profesionála v oboru. Jsou to hlavně kvalifikovaní a zkušení odborníci, kteří vždy rádi vyjdou vstříc požadavkům každého klienta a dokáží poradit to nejoptimálnější řešení, které nezatíží vaši peněženku a zároveň bude vysoce efektivní.

Atlas Diamant 

Autorizovaný prodej, pronájem a servis diamantových nástrojů 
a strojů pro diamantové řezání, Atlas Diamant .

Renovace korunek a řezných kotoučů větších průměrů. 

Kontakt
Stanislav Srpek 
00420 777675 055 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

dealer: Rakousko Kleinheider GmbH 
             AM Gnol s.r.o. Východní Čechy  ČR

KOBEX Bohemia s.r.o. - AM Gnol s.r.o. Východní Čechy ČR  

Kobelco má dlouhou tradici, více než 80 let. Jeho mateřská společnost Kobe Steel Ltd vyrobila první stavební stroj v roce 1930. Dnes se rypadla Kobelco vyrábějí v továrně v Hirošimě, Japonsko. Mezi jejich moderní technologie a vlastnosti patří vynikající spotřeba paliva, nižší hlučnost stroje, filtrační a chladící systém prachových částic (iNDr) a pokročilá hydraulika pro silný a vysoký výkon. Zcela nová 10tá generace razí cestu ve své třídě kvůli nízkým emisím, snížením provozních nákladů a zvýšením pracovního výkonu.

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. 

Zastupujeme společnost NTC spol.s.r.o.

dealer:  Kleinheider Rakousko
              AM Gnol s.r.o. Východní Čechy  ČR

Společnost NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. jako výrobce hutnící a řezací techniky zajišťuje prodej svých strojů v tuzemsku a po celém světě prostřednictvím sítě obchodních partnerů. Naše obchodní aktivity jsou zastoupeny ve všech světadílech a dealerská síť se neustále zvětšuje.

SEKA Schutzbelüftung GmbH 

SEKA - Certifikovaný výrobce, speciálních přetlakových filtračních jednotek vzduchu, pro vozidla a stavební stroje.

Návod k obsluze Ochranného odvětrávání pro kabiny vozidel Typ: SBA 80.


Stavební stroje a stavební nářadí od Kleinheider

Adresse:
Hugo von Hofmannsthal-Straße 4
A-3100 St. Pölten

Kontakt

Petr Koutský
Sales Area Director

Areál AM Gnol s.r.o
firma  SC Koutsky s.r.o

Jana Černého 366/1
Hradec Králové 7 503 41

zobrazit polohu na mapě

Telefon: 777 332 266
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.